Blanco

Skupina BLANCO Professional je synonymem vysoké úrovně kvality  řešení v setkoru B2B pro profesionální kuchyně  (Catering – obchodní jednotka) a jako dodavatel pro průmyslové zakázky (Průmyslová a Železniční obchodní jednotka). Skupina je specialistou ve zpracování nerezové oceli, hliníku a syntetických materiálu vysoké kvality.

Blanco Professional CZ je mezinárodní inovativní výrobce investičních produktů pro profesionální kuchyně a průmysl. Kvalifikovaní zaměstnanci a moderní technické vybavení jsou základem pro výrobu nerezových produktů v oblasti cateringu a průmyslu na vysoké úrovni kvality.

Blanco Professional CZ spol. s r.o. působí na trhu v České republice již od roku 1993.  Společnost začínala svou prvovýrobu v malé dílně ve Frýdku -Místku, postupně se rozšiřovala a z důvodu požadavku větších prostorových kapacit se v roce 1996 přestěhovala do Starého Města. Se zvyšující poptávkou po kvalitních produktech pro catering a zdravotnictví, rostla i produkce a počet kvalifikovaných zaměstnanců. V roce 2004 začala společnost BLANCO s výstavbou nové výrobní haly v průmyslové zóně v Chlebovicích, Frýdek-Místek a k následnému přestěhování do větších a modernějších prostor. V roce 2018 došlo k rozšíření výrobních prostor druhou výrobní halou s moderním technickým vybavením a nárůstem pracovníků. S rozlohou  11 000  M2 a s téměř 200 kmenovými kvalifikovanými zaměstnanci zaujímá společnost BLANCO Professional CZ postavení významného zaměstnavatele v Moravskoslezském kraji.

https://www.blanco-professional.com

web základní organizace odborového svazu Válcoven plechů Frýdek – Místek